Özge Yaman 6 Takipçi | 15 Takip
Kategorilerim

Moda-Stil

Bakım&Güzellik

Diğer İçeriklerim (6)
Tüm içeriklerim
Takipçilerim (6)
27 08 2012

Özge Yaman Kimdir?

Özge Yaman Kimdir? |  görsel 1

 

Aklım farklılık,bende modanın ve stilin peşindeyim...Hobi olarak başladığım ve bir anda kendimi Zeynep Tosun'la diyalog içersinde bulduğum moda dünyası için kollarımı sıvadım.Ondan aldığım tavsiyeler ve fikirler doğrultusunda Moda Blogumu kurmaya karar verdim. Her ne kadar blogger konusunda profesyonel olmasamda Moda'dan kopmamak adına,birazda feminenliğimle Kadınca bir blog olsun istedim. Bu doğrultuda ilk adımı attım ve bir süre Kadın ve Moda hakkında paylaşımlar yapacağım. 

17 Aralık 1991'de Kocaeli'nde doğdum.Liseyi bitirdikten sonra benim için biçilmiş kaftan olan modaya yöneldim.Aynı zamanda  Kocaeli Üniversitesi'nde Sigortacılık okuyorum.Üniversiteye başladıktan bir süre önce Moda dünyasının genç ismi Zeynep Tosun'la tanıştım ve düzenlediği yarışmaya katıldım.Bu yarışma kendimi modanın tamda ortasında bulduğum noktadır. Zeynep hanımın öneri ve fikirleri benim modayla aramda sıkı bir bağ oluşturdu.Yakın çevreme istek doğrultusunda kişiye özel tasarımlar sunuyorum. Ufak ama etkili,basit ama kesin çözümler sunuyorum. 

Alışılmışın dışında,ama modanın tam ortasında olacamığız bir blog.Blogumda stilinize dair ip uçlarından yılın trendlerine kadar her şeyi bulacağınız gibi Dünyaca ünlü yıldızların gardıroplarınıda inceleyeceğiz.Özge Yaman her dönem,her an takipçileriyle bu blogta olucak...

Yılın trendlerini herkesten önce fiber hızında keşfetmek için ozgeyman.blogcu.com

0
0
0
Yorum Yaz